قم، فلکه صدوقی، بالای داروخانه امام رضا، ساختمان خاتم، طبقه سوم
0650755 (0919) - 32902863-4 (025)

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

بسیاری از خانم ها به دلیل داشتن ناحیه تناسلی تیره از داشتن رابطه با همسر خود دچار استرس و خجالت می شوند همین امر سبب می شود تا نتوانند در داشتن مقاربت جنسی موفق عمل کنند. به همین دلیل می خواهیم در این مقاله به خانم های عزیز راه کاری را ارائه دهیم تا سفید شدن واژن را تجریه کنند و اعتماد به نفس شان در این خصوص بالا رود. یکی از پر طرفدارترین و پر مراجعه ترین روش برای سفید شدن واژن، سفید کردن واژن با لیزر است که جراح زیبایی زنان برای خانم های عزیز انجام می دهد.

سوالی که همیشه بر ای خانم ها پیش می آید این است که علت تیرگی آلت تناسلی  خانم ها چیست؟

سفید کردن واژن

علت تیرگی آلت تناسلی خانم ها

یکی از مواردی که خانم ها را بسیار درگیر کرده است و باعث کاهش اعتماد به نفس خانم ها در خصوص روابط جنسی شان شده است، تیره بودن رنگ اطراف ناحیه تناسلی است. که باعث کاهش میل جنسی به دلیل خجالت از تیرگی در این ناحیه می شود.

میزان تیرگی و رنگ پوست خانم ها در ناحیه تناسلی متفاوت است و از صورتی، قرمز تا رنگ ها تیره تر ادامه دارد. این طیف رنگ در افرادی که دارای پوست سبزه تری هستند تیره تر خواهد بود. برخی از خانم ها از تغییر رنگ این ناحیه نگران هستند ولی این امر طبیعی است و با گذر زمان نیز تغییر می کند و به دلیل عدم رعایت بهداشت و یا عفونت نیز این موارد تشدید نمی شود و جای نگرانی نیست. تمامی این موارد با مراجعه به جراح زیبایی زنان به راحتی قابل درمان و برطرف شدن است.

 در صورتی که می خواهید رنگ پوست ناحیه تناسلی تان از این تیرگی خارج شود و از داشتن چنین رنگی در پوست خود احساس نارضایتی دارید می توانید با دریافت مشاوره و دریافت درمان های جدید به راحتی به نتیجه مطلوب خود برسید.

با این که در فوق گفته شد تیرگی در ناحیه تناسلی خانم ها نیز امری طبیعی است ولی برخی از عوامل در افزایش میزان این تیرگی دخیل هستند که عبارتند از :

عوامل افزایش میزان تیرگی در ناحیه تناسلی

ژنتیک

سیاه و تیره بودن اطراف واژن نیز امری ژنتیکی است. که این امر از مهمترین دلایل تیرگی در ناحیه اطراف ناحیه تناسلی است.

افزایش سن

با افزایش سن و تغییرات هورمونی که در افراد بروز می کند، میزان تیرگی در ناحیه واژن نیز افزایش پیدا می کند.

اختلالات و تغییرات در هورمون ها

برخی از خانم ها به دلیل ابتلا به برخی از بیماری ها و مصرف برخی از داروها نیز به تیرگی دچار می شوند.

تعریق و ایجاد رطوبت

به دلیل عدم تهویه هوا در این ناحیه و ایجاد تعریق و یا رطوبت در ناحیه تناسلی که به دلیل پوشیدن لباس های تنگ و یا غیر نخی تیرگی های این ناحیه تشدید می شود.

پوشیدن لباس های نامناسب و تنگ

پوشیدن لباس هایی که باعث شود تا تهویه هوا در این ناحیه به راحتی انجام نشود باعث افزایش میزان تیرگی در این نواحی می شود. همچنین در برخی از خانم ها به دلیل داشتن حساسیت هایی که برخی ازمواد مصنوعی دارند نیز و لباس هایی با این مواد می پوشند میزان قابل توجه ای این تیرگی را افزایش می دهد.

راه رفتن زیاد و پیاده روی داشتن

با این که پیاده روی زیاد باعث افزایش سلامت بدن می شود ولی باعث افزایش تیرگی به دلیل سایش های زیاد پوست در این ناحیه می شود.

استفاده از تیغ یا ژلیت

استفاده از این وسایل برای از بین بردن موهای زائد نیز به مرور زمان تیرگی را در این ناحیه افزایش می دهد.

بارداری

به دلیل تغییر در هورمون ها در دوران بارداری نیز تیرگی ایجاد می شود و این تیرگی بعد از زایمان نیز از بین نمی رود و واژن تیره می ماند.

چاقی و افزایش وزن

در افرادی که دارای اضافه وزن و چاقی هستند نیز تیرگی بیشتری را در این ناحیه خواهند داشت.

مصرف از لوسیون ها، کرم ها و برخی از صابون ها

برخی از افراد به دلیل حساسیت و واکنشی که پوست به مواد بالا نشان می دهد میزان تیرگی در اطراف ناحیه تناسلی نیز تاثیر گذار خواهد بود.

بیماری ها

بیماری هایی مانند سرطان معده، بیماری آکرومگالی، سندروم تخمدان پلی کیستیک، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید و بیماری های کبدی نیز در برخی از افراد نیز باعث بروز تیرگی در ناحیه کشاله ران و آلت تناسلی می شود.

در آخرین مرحله نیز خانم هایی که به عفونت های پوستی و قارچی در ناحیه تناسلی مبتلا هستند نیز می توانند به تیرگی واژن دچار شوند.

کمبود برخی از مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن

افزایش تولید برخی از آنزیم ها در واژن مانند ملاتونین

استفاده بیش از حد از برخی از پودر ها مانند تالک

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

قبل از آنکه در خصوص سفید کردن واژن و روش های آن صحبت نماییم گفتن این نکته ضروری است که تیرگی واژن نیز علتی بر بیماری و یا معیوب بودن نیست و یک امر کاملا طبیعی است. با این حال بسیاری از خانم ها مایلند تا این تیرگی را کاهش و یا برطرف نمایند. برای انجام سفید کردن واژن می توان با تغییر در رنگ دانه های این ناحیه نیز تا حدودی از تیرگی ناحیه تناسلی کاست. روش های زیادی برای کاهش تیرگی در ناحیه تناسلی وجود دارد. با این حال باید این نکته را بیان نمود که سفید کردن واژن نیز نیاز به صبر و ادامه دار بودن درمان تا رسویدن به نتیجه مطلوب می باشد.

برای برطرف تیرگی ناحیه تناسلی بهترین روش سفید شدن این ناحیه می توانید به جراح زیبایی زنان  مراجعه نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۰۶۵۰۷۵۵  و یا ۰۲۵۳۲۹۰۲۸۶۳ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر مرجان سخایی دیدن فرمایید.

روش های سفید کردن واژن

از مهمترین روش های سفید کردن واژن نیز می توان به سفید کردن واژن با لیزر اشاره کرد.  

در ادامه به توضیح این روش خواهیم پرداخت

سفید کردن واژن با لیزر

استفاده از لیزر در بسیاری از جراحی ها و درمان بسیاری از بیماری ها بسیار مهم و موثر است. به همین دلیل امروزه جراحان زیبایی زنان برای انجام جراحی های زیبایی واژن، تنگ کردن واژن، درمان بی اختیاری ادرار و سفید کردن واژن از لیزر استفاده می کنند که بسیار مفید و موثر بوده است.

استفاده از لیزر یک روش ماندگار و دائمی است که با چند بار مراجعه به جراح زیبایی زنان برای درمان تیرگی ناحیه تناسلی می توان نتیجه مطلوبی را به دست آورد. در اصل سفید کردن واژن با لیزر از محبوب ترین جراحی های زیبایی است که بسیاری از خانم ها به مطب متخصص زنان رهسپار می نماید.

نتیجه سفید کردن واژن با لیزر بین  ۳ تا ۵ جلسه بعد از درمان قابل احساس می باشد.

برخی از خدمات دیگر دکتر مرجان سخایی

درمان بی اختیاری ادرار

لابیاپلاستی

تنگ کردن واژن

پاسخ

5 − 4 =

Call Now Button