قم، فلکه صدوقی، بالای داروخانه امام رضا، ساختمان خاتم، طبقه سوم
0650755 (0919) - 32902863-4 (025)

عمل لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی می شود؟

عمل لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی می شود؟

مزایای لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با لیزر

هزینه های عمل لابیاپلاستی

همه چیز درباره لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک عمل زیبایی است که امروز به وسیله لیزر انجام می شود و یک عمل جراحی سرپایی با دوره نقاهت کوتاه است و ریسک خونریزی و عفونت در آن بسیار کم است.

در ناحیه تناسلی خارجی خانم ها یگ لابیاماژور وجود دارد. در بین دو لابیاماژو، دو لابیا مینور است که عموما رنگ تیره، چروک خورده و بیرون زده دارد. امروز خانم ها به علت استفاده از لباس های تنگ، ورزش های خاص مثل دوچرخه سواری، درقسمت لابیاها دچار آزردگی و سایش و مشکل می شوند. با لابیاپلاستی می توان این لابیاها را کوچک کرد، شکلشان را عوض کرد و قسمت تیره را بطور کامل برداشت. اگر لابیاها چین های اضافه داشته باشند یا بد فرم باشند با این عمل می توان آن ها را اصلاح کرد تا به شکل نرمال و طبیعی دربیایند.

در کل می توان گفت لابیاپلاستی، تغییر شکل، ظاهر و اندازه لب های واژن است که جزء عمل های زیبایی واژن و جوان سازی واژن است و به صورت سرپایی توسط متخصص زنان انجام می شود و دوره نقاهت ۲ روزه دارد.

برای برطرف تیرگی ناحیه تناسلی بهترین روش سفید شدن این ناحیه می توانید به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۰۶۵۰۷۵۵ و یا ۰۲۵۳۲۹۰۲۸۶۳ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر مرجان سخایی دیدن فرمایید.

لابیاپلاستی با لیزر

این روش به علت استفاده نکردن از تیغ جراحی، جزء بهترین عمل های جراحی زیبایی واژن محسوب می شود و از جمله مزیت های آن نداشتن درد و خونریزی می باشد.

کدوم یک از عمل های زیبایی واژن را می توان با لیزر انجام داد؟

 • عمل زیبایی ناحیه داخلی واژن
 • عمل زیبایی ناحیه خارجی واژن: در بعضی از خانم ها، در ناحیه خارجی آلت تناسلی زائده خارجی وجود دارد که نیاز به اصلاح دارد. در این نوع عمل اندازه لابیاها استاندارد و قرینه سازی می شوند.
 • عمل داخلی واژن: این عمل برای تنگ کردن واژن انجام می شود همچنین برای خانم هایی که بصورت طبیعی زایمان کرده اند و یا افتادگی مختصر مثانه دارند، بسیار مفید است.
عمل لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی می شود؟

عمل لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی می شود؟

مزایای لابیاپلاستی

 • دردهای بعد از عمل با مسکن های ملایم از بین می رود.
 • یک روز بعد از عمل می توانید دوش بگیرید.
 • بخیه ها جذبی هستند و نیاز به کشیدن ندارند.
 • عمل به صورت سرپایی انجام می شود و نیاز به بستری شدن ندارد.
 • یک روز بعد از عمل می توانید فعالیت های روزانه را انجام دهید و ۳۰ روز بعد از عمل می توانید رابطه جنسی داشته باشید.
 • ورم و کبودی مختصری ایجاد می شود که به سرعت رفع می شود.
 • مدت زمان عمل بین ۶۰ تا ۹۰ دقیقه است.
 • در این عمل، بی حسی موضعی یا بیهوشی خفیف ایجاد می شود که بعد از گذشت چند ساعت آثار آن از بین می رود.

آیا لابیاپلاستی بر روی میل جنسی تاثیر می گذارد؟

انجام این عمل باعث کاهش میل جنسی نمی شود بلکه می تواند لذت مقاربت را به چندین برابر افزایش دهد. این عمل باعث در معرض قرار گرفتن کلیتوریس شده و تحریک جنسی را افزایش می دهد.

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

هزینه این عمل بستگی به تعداد جلسات درمان، روش های درمانی و … دارد و نمی توان برای این عمل هزینه ثابتی گفت. این عمل مانند سایر جراحی های زیبایی تحت پوشش بیمه نمی باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 2.6]
دکتر مرجان سخایی

دکتر مرجان سخایی

متخصص زنان زایمان و نازایی داری بورد تخصصی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران عضو کمیسیون پزشک قانونی استان قم پزشک معتمد و عضو کمیسیون تامین اجتماعی استان قم پزشک نمونه سال ۱۳۹۲

پاسخ

پانزده + 13 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button