قم، فلکه صدوقی، بالای داروخانه امام رضا، ساختمان خاتم، طبقه سوم
0650755 (0919) - 32902863-4 (025)

عمل واژینوپلاستی در قم

عمل واژینوپلاستی در قم

واژینوپلاستی، نوعی جراحی زیبایی واژن است، که باعث سفت شدن ماهیچه های کف لگن زنان که اطراف واژن را احاطه کرده است، می شود. جراحی واژینوپلاستی باعث ایجاد قدرت و کنترل بهتر در این ماهیچه ها می شود و در نتیجه رضایت جنسی خانم ها را به هنگام برقراری رابطه جنسی خواهد داشت. این عمل ابتدا به منظور ترمیم ناهنجاری های واژینال یا پارگی و کشیدگی واژن که اغلب در نتیجه زایمان ایجاد می شد، انجام می گرفت اما امروزه امروز واژینوپلاستی را به دلایل زیبایی و جوانسازی واژن انتخاب می کنند.

رفع گشادی واژن یکی از مزایای عمل واژینوپلاستی است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به جراح زیبایی زنان مراجعه و با پزشک مشورت نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۰۶۵۰۷۵۵ و یا ۰۲۵۳۲۹۰۲۸۶۳ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر مرجان سخایی دیدن فرمایید.

هدف از انجام عمل واژینوپلاستی

به گفته دکتر مرجان سخایی: اگه قصد انجام عمل تنگ کردن واژن و جوانسازی ناحیه واژن را دارید بهتر است از عمل واژینوپلاستی استفاده کنید. هدف از این عمل جوانسازی و تنک کردن ماهیچه های واژن است. به عبارتی دیگر وقتی به مروز زمان و به علت های مختلف مانند یائسگی، زایمان و روابط مکرر، عضلات اطراف واژن شل می شوند، با به کار بردن ترفندهایی در عمل واژینوپلاستی، مجددا تقویت می شوند. در برخی از بانوان که در زندگی زناشویی خود دچار مشکل شده اند، تنگ کردن واژن می تواند باعث بهبود روابط شود.

بهترین افراد برای واژینوپلاستی

  • زنانی که به علت زایمان طبیعی، دچار گشادی واژن شده اند و یا زنانی که به هر دلیلی، در حین رابطه جنسی متوجه گشادی واژن خود شوند، می توانند عمل واژینوپلاستی انجام دهند.
  • برخی از زنان چاق به مرور زمان دچار افتادگی و شلی واژن می شوند. چاق و لاغری های شدید نیز می تواند بر روی ناحیه واژینال تاثیر گذار باشد.
  • زنانی بعد از سنین ۳۰ سالگی دچار شلی و افتادگی واژن می شوند و به مرور نیز بیشتر می شود.
  • زنانی که دچار یائسگی شده اند به دلیل کاهش سطح استروژن، استحکام واژن خود را از دست داده اند.

بهترین زمان برای واژینوپلاستی

یکی از سوالات مهم در زمینه عمل واژینوپلاستی اهمیت دارد زمان انجام این عمل است. بهترین زمان برای انجام این عمل پس از اتمام دوره پریود و یا نهایتا تا پنج روز بعد است.

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

اقدامات لازم قبل از عمل واژینوپلاستی

  • یک تا یک ماه و نیم قبل از عمل از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید.
  • اگر دچار عفونت واژینال هستید قبل از عمل خود را درمان کنید. برای درمان عفونت می توانید به بهترین دکتر زنان برای عفونت مراجعه نمائید.
  • قبل از انجام عمل، آزمایشات لازم را انجام دهید.

آیا عمل واژینوپلاستی خطرناک است؟

عمل واژینوپلاستی خطری ندارد ولی مثل دیگر عمل ها ممکن است با عفونت، خون ریزی و لخته های خونی همراه باشد. با این وجود، این عوارض در صورت سلامت اولیه بیماری به صفر خواهد رسید. در این جراحی وجود زخم های کوچک طبیعی است و خیلی سریع و با گذشت زمان و همچنین رعایت مواردی که توسط پزشک توصیه می شود، از بین می رود.

با این وجود می توان گفت عمل واژینوپلاستی یک عمل کم خطر و بدون ریسک محسوب می شود. البته نقش پزشک نیز در انجام این عمل بی تاثیر نیست. در نتیجه قبل از انجام عمل حتما از ماهر بودن پزشک اطمینان حاصل نمائید.

 هزینه عمل واژینوپلاستی

هزینه این عمل با توجه به شرایط بیماری، توانایی پزشک در انجام این عمل و همچنین تجهیزات مورد استفاده برای عمل، متفاوت خواهد بود.

مقالات مرتبط با این مطلب

لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی می شود؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
دکتر مرجان سخایی

دکتر مرجان سخایی

متخصص زنان زایمان و نازایی داری بورد تخصصی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران عضو کمیسیون پزشک قانونی استان قم پزشک معتمد و عضو کمیسیون تامین اجتماعی استان قم پزشک نمونه سال ۱۳۹۲

پاسخ

20 − 20 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button